CES 2020: ASUS predstavil herný notebook ROG Zephyrus G14 s personalizovným krytom

CES 2020: ASUS predstavil herný notebook ROG Zephyrus G14 s personalizovným krytom

ASUS na CES 2020 predstavil inovovanú sériu ROG notebookov, v rámci ktorej nás zaujal model Zephyrus s LED krytom.  ROG Zephyrus G14 je 14“ herný notebook vybavený procesorom AMD Ryzen 4000 a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2060. Takáto výbava zabezpečuje vysoký výkon napriek  tomu, že je zabalený v ultratenkom 14-palcovom formáte.  Hoci ide o herný notebook ROG Zephyrus G14 disponuje viac ako 10-hodinovou výdržou batérie.

K dispozícii je pritom aj možnosť nabíjania cez USB-C Aj napriek iba 17,9 mm hrubému šasi je Zephyrus G14 vybavený špeciálne navrhnutým chladením, ktoré naplno využíva potenciál procesora AMD Ryzen 4000 a grafickej karty NVIDIA GeForce RTX 2060.  Používatelia si môžu zvoliť medzi 120 Hz displejom alebo vyšším rozlíšením. V oboch prípadoch je k dispozícii verné zobrazenie farieb vďaka certifikácii PANTONE Validated a technológia adaptívnej synchronizácie.  

O zvuk sa starajú dva 2.5 wattové reproduktory s Dolby Atmos funkciou. Zaujímavosťou je LED displej na vrchnej strane krytu, ktorý Asus nazval AniMe Matrix. Displej sa skladá z 1 215 miniLED diód s 256 úrovňami jasu, čo umožňuje zobrazovať rôzne statické logá, animované nápisy, GIF obrázky, čas, atd. Dostupný bude vo verziách Moonlight White a Eclipse Gray. Cena zatiaľ nie je známa.

Zobrazit Galériu

Podobné články