CES 2020: Predpremiéra smartfónov rady TCL 10 vrátane modelu s podporou 5G

CES 2020: Predpremiéra smartfónov rady TCL 10 vrátane modelu s podporou 5G

Spoločnosť TCL Communication predstavila na veľtrhu CES v predpremiére svoju novú produktovú rodinu smartfónov TCL 10, vrátane prvého telefónu tejto značky s podporou rýchlych 5G sietí, ktorý bude uvedený na celosvetový trh v druhom štvrťroku 2020. TCL 10 5G bude vybavený novým procesorom Qualcomm Snapdragon radu 7 5G. Popri tejto technologickej novinke firma odhalila aj nové modely smartfónov TCL 10 Pro a TCL 10L, ktoré budú oficiálne predstavené 22. februára 2020  na veľtrhu Mobile World Congress v Barcelone a na trh sa dostanú v nasledujúcich mesiacoch. Informácie o dostupnosti týchto produktov pre Čechy a Slovensko budú upresnené neskôr

TCL 10

TCL 10 Pro

Všetky nové smartphony TCL sa vyznačujú štyrmi fotoaparátmi na zadnej strane a vysoko kvalitnými displejmi vlastnej výroby. Vylepšenie fotografií a videa zaistí technológie NTXVISION, prostredníctvom ktorej sa obraz v reálnom čase optimalizuje tak, aby na ňom čo najlepšie vynikli farby, jas a kontrast.

Model TCL 10 Pro je prvým smartfónom TCL s AMOLED displejom bez rámčekov. Zobrazovací panel vyrába sesterská spoločnosť TCL CSOT, ktorá vyvíja aj panely pre televízory tejto značky. Spolupráca TCL Communication a TCL CSOT v rámci korporácie je zárukou, že najnovšie obrazové technológie sú pre koncových zákazníkov cenovo dostupnejšie.

 

Zobrazit Galériu

Podobné články